Böcek Tarama Hizmetlerimiz

Zabata Elektronik, işyerlerinizde, arabanızda, uçaklarda, gemilerde, yatlarda, ofislerde, evlerde ve diğer her yerde böcek araması, böcek taraması hizmeti yapmaktadır.

Komşular, İş arkadaşları, Arkadaşlar, Düşmanlar, Yabancılar, Eşler, Piyasa Casusları, , Sigorta Şirketleriniz, Patronunuz…

Dinlenme Riski, Tehlike İçeren Kişisel Durumlar(ciddi şüphe olduğu zaman)
Siz (veya yakınınızdaki biri)
•Herhangi bir dava içindeyseniz,
•Polis tarafından sorgulandıysanız, tutuklandıysanız veya mahkemeye çıkarıldıysanız,
•Evlenme, boşanma, ayrılma süreçleri yaşıyorsanız,
•Bir başkan veya dini lider(yani rahip, haham, papaz, psikopoz, itibarlı kişiler…)
•Kamu görevi için seçim süreci,
•Kamuya seçilmiş herhangi biri(belediye başkanı, belediye meclis üyesi, okul müdürü gibi)
•Büyük bir şirketteki yönetici veya bilim adamı
•Son zamanlarda bir sigorta davası açmak,
•Siyasi bir gösteri veya aktivite içinde bulunmak,
•Enerji Bakanlığı’da vb. müteahhit tarafından işe alınma,
•Özel araştırmacılar etrafında “arama” olmuştur.
•Üst gelir grubundasınızdır.

Unutmayın ki Para, Güç, Etki veya gizli, hassas veya kişisel bilgilere erişim her zaman ciddi kişisel risktir.
Ek not: Eğer herhangi bir askeri, devlet, emniyet teşkilatı veya yargı sektöründe iseniz hedef dinleme için muhtemel kişisiniz. Bu tür dinlemeler, ya hukukidir ve nadiren yasaldır veya mahkeme tarafından onaylanmıştır.
Ek olarak, emniyet teşkilatının bir üyesiyle, özel güvenlikle, PI veya yargı sisteminden herhangi bir düzey ile evlenmesi, alaka kurması, ayrılması, boşanması, tanışması, ilişki kurması yasal olmayan gizli dinlemeyle ilgilenmelidirler. (evet, polisler eşlerini ve kız arkadaşlarını dinlemeyi severler)

 

 

böcek_araması_ataşehir

ZABATA:
Böceklerin ve Telekulakların etrafında Nasıl Davranmalıyız
(Eğer bir böceğin veya telekulağın kurbanı olduğunuzu düşünüyorsanız, özel tedbirler almalı ve davranışlarınızı tatbik etmelisiniz.)
Sakin olun ve panik yapmayın…
Derhal TSCM uzmanıyla temas kurun ve onun söyleyeceklerini ilk görüşmede yapmaya hazır olun.
İletişim içim mail yolunu seçin(fakat sağduyulu olun)
Telefon kullanın fakat evinizin veya ofisinizin dışında bir yerden arayın.Bir ankesörlü telefon veya otel odasındaki bir telefon yardımcı olacaktır fakat sağduyulu olun.Kişi daha çok bir havaalanının kulüp odasından veya gittiği otelin telefonundan TSCM firmasıyla temasa geçecektir.
Şayet bir TSCM incelemesi yaptırmazsanız, bir Güvenlik Analizi veya Tehlike Değerlendirme ASAP Programı ayarlayın. TSCM hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda ve önceki güvenlik analizleriniz olmayacak, çünkü güvenlik müdürünü dikkate almak durumunda kalacaksınız(güvenlik müdürleri farkına varır)
Gerekirse TSCM incelemesi veya tamamlanmış Asap taraması yaptırın. Casus sizin bir TSCM firmasıyla bağlantıya geçmiş olabileceğinizden şüphelenir ve böceklerini almak için ekstra çaba içine girer böylece hızlı ve kesin kararlar alır.

Arama tespit çalışması için konuştuğunuz veya irtibata geçtiğiniz kişiye en azından birkaç bin dolar vermeye kendinizi ya da şirketinizi hazırlayın.Şirket tarafından sağlanan kişisel tarayıcılar, bulunduğunuz yerin 150 mil uzaklığa kadar etkilidir, iyi bir kural ise siz aramadan ve hizmet gününde ödenecek 2500$ dolardan başka en az 2500$ ellerinde olmalıdır.Kurumsal projelerde veya yüksek meblağlı projelerde ya da fazla risk taşıyan durumlarda ilk ve son ödenecek miktar bu tutardan birkaç kat daha fazladır.Bir şirkette önemli olan konu görünürlüğünün en düşük düzeyde ve gizliliğinin devamı olacak şekilde fonları sağlayacak mekanizmadır.Eğer birkaç bin dolardan daha az öderseniz acı bir ders almış olursunuz fakat yasal bir böcek tarayıcınız olmaz… Gerçek bir böcek tarayıcı binlerce dolar, yüzlerce değil.

Çok duyarlı olun.
Böceği veya telekulağı kendi kendinize bulmaya çalışmayın.
Şirketi yardım amaçlı telefonla aramaya kalkışmayın(size gülerler)
FBI/Gizli Servisle temas kurmaya çalışmayın(sizi görmezden gelirler ve kaba konuşurlar)
Yerel polisi aramaya çalışmayın(işi çözemeyebilirler ve yukarıdaki gibi kaba konuşurlar )
İletişim için ofis telefonunuzu kullanmayın (Bu durumunuzu yeterince belirtmez)
İletişim için cep telefonu veya telsiz telefon kullanmayın(mümkünce ankesörlü telefon kullanın)Modern dijital cep telefonu kullanmak daha iyi olmasına rağmen, bu yardım için ofisinizdeki telefonu kullanmakla aynı şeydir.
Büronuzda, evinizde,arabanızda bu durumu konuşmayın.
Özel dedektif tutmayın (Adam koymuş olabilirler)
Spy shoptan böcek dedektörleri almayın (çoğu değersiz ve sahtedir)

Böcek tarama cihazını kendi kendinize kullanmaya çalışmayın çünkü bu sizi hayal kırıklığı yaşatır ve siz muhtemelen Zarasız şeyleri fakat sizin panik olmanıza neden olacak veya gereksiz bir şekilde duvarları ve kablo aparatlarını sıyırmanıza neden olacaktır.Bunlardan daha tehlikelisi, ne yaptığınızı bilmediğiniz sürece ve gözünüzün önündeki kayıp bir böceği bulabilmek için doğru eğitime sahip değilseniz.Kendinize sorun…Neyi aradığınızı biliyor musunuz?Daha önemlisi kiraladığınız şirket neye bakılacağını biliyor mu?

 

Üst Yönetim İçin Özel Önlemler
Gizlice dinlendiğinizden şüphelendiğinizde:
Ofisinizde ve evinizde konuştuğunuz sözlere dikkat edin ve hiçbir zaman içerde dışarıda veya yakınında şüphe ettiğiniz durumdan bahsetmeyin.
Bu durumu birine anlatmak istiyorsanız, bunu ofiste, evde veya arabada yapmayın.
Ofisinizden veya evinizden TSCM firmasını sakın aramayın.
Bunun yerine ilk arama için rastgele seçilmiş 5-10 mil ötedeki bir ankesörlü telefonu tercih edin(hastane, havaalanı, büyük oteller,  oteller, alışveriş merkezleri, tren garları ve diğer büyük halka açık yerlerdeki telefonları kullanmak iyi bir seçimdir)
TSCM servis sağlayıcısına ihtiyacınız olmadan önce onlarla yakınlık kurun, ve yakınlık kurduğunuz bir kişiyle ilişkinizi koruyun.
Üst düzey yöneticilerin evlerindeki özel telefonlar dinleyicilerin hedefidir ve onlar için değerlidir bu yüzden evden aramayın.
Asla telsiz telefon , cep telefonu,PCS telefon veya diğer kablosuz cihazlardan aramayın. Bununla birlikte modern cep telefonları bir TSCM projesinde geçersiz olabilir, eğer ofisinizde kullanamıyor ve telefon etmek için güvenli bir yeriniz yoksa.
Yaygın spektrum telefon veya faxların hiçbir çeşidine güvenmeyin, bunları izlemek çok kolaydır.
Bir TSCM uzmanıyla mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz fakat sadece randevu ayarlamak veya yüz yüze görüşmek amacıyla.
Bir Güvensizlik Analizi veya Tehlike Değerlendirme programı ayarlayın(yeterli zamanınız varsa) ve dinlendiğinizden şüpheleniyorsanız gecikmeden mümkün olabildiğince hemen bir TSCM uzmanıyla görüşme ayarlayın.
TSCM araştırması yapmak için başka istihbarat uzmanına danışırsanız bu insanın bilgisayar, telekomünikasyon ve elektronik cihazlarda uzman olmasına dikkat edin.
Lojistik incelemeyi ofisinizin dışında yapın.
Profesyonel bir TSCM personeliyle irtibata geçmek için problem oluşana kadar beklemeyin.
Resmi TSCM ve teknik karşı istihbarat ilkelerini birleştirmek için profesyonel bir TSCM ile çalışın.
Düşünmeniz gereken en önemli husus: “Böcek bulunursa ne yapacağız?” Bunla ilgili düşünceniz olsun ve çok geçmeden birini arayın.

 

تقوم شركة Zabata Elektronik بإجراء عمليات البحث عن الحشرات ومسحها في أماكن العمل والسيارات والطائرات والسفن واليخوت والمكاتب والمنازل وفي كل مكان آخر.

الجيران ، والزملاء ، والأصدقاء ، والأعداء ، والأجانب ، والأزواج ، وجواسيس السوق ، والوكلاء الحكوميون ، وشركات التأمين الخاصة بك ، ورئيسك …

مخاطر ترفيهية ، مواقف شخصية تنطوي على خطر (عند وجود شك جدي)
أنت (أو أي شخص قريب منك)
• إذا كنت في دعوى قضائية ،
• إذا تم استجوابك من قبل الشرطة أو القبض عليك أو تقديمك إلى المحكمة.
• إذا كنت تواجه عمليات زواج أو طلاق أو انفصال ،
• رئيس أو زعيم ديني (أي كاهن ، حاخام ، كاهن ، مختل عقليا ، شخصيات …)
• عملية الاختيار للمناصب العامة ،
• أي شخص منتخب للجمهور (مثل رئيس البلدية ، مستشار البلدية ، مدير المدرسة)
• مدير أو عالم في شركة كبيرة
• لفتح حالة تأمين مؤخرًا ،
• المشاركة في عرض أو نشاط سياسي ،
• في وزارة الطاقة ، إلخ. التجنيد من قبل المقاول ،
• كان هناك “بحث” حول المحققين الخاصين.
• أنت من فئة الدخل الأعلى.

تذكر أن المال أو القوة أو التأثير أو الوصول إلى معلومات سرية أو حساسة أو شخصية دائمًا ما يكون في خطر شخصي كبير.
ملاحظة إضافية: إذا كنت تعمل في أي قطاع عسكري أو حكومي أو مسؤول عن تطبيق القانون أو قطاع قضائي ، فمن المحتمل أن تكون الشخص المستهدف للتنصت على المكالمات الهاتفية. هذا النوع من التنصت إما قانوني ونادرًا ما يكون قانونيًا أو مصادق عليه من قبل المحكمة.
بالإضافة إلى ذلك ، يجب أن يشاركوا في التنصت غير القانوني للزواج أو الانخراط أو الطلاق أو الاجتماع أو التعامل مع أحد أعضاء وكالة إنفاذ القانون أو الأمن الخاص أو الباحث الرئيسي أو أي مستوى من النظام القضائي. (نعم ، يحب رجال الشرطة الاستماع إلى زوجاتهم وصديقاتهم)

 

Zabata Elektronik выполняет поиск насекомых и сканирование насекомых на ваших рабочих местах, в машине, самолетах, кораблях, яхтах, офисах, домах и везде.

Соседи, коллеги, друзья, враги, иностранцы, супруги, рыночные шпионы, государственные агенты, ваши страховые компании, ваш начальник …

Рекреационный риск, опасные личные ситуации (при наличии серьезных сомнений)
Вы (или кто-то из ваших близких)
• Если вы участвуете в судебном процессе,
• Если вы были допрошены полицией, арестованы или доставлены в суд.
• Если вы переживаете процесс брака, развода или раздельного проживания,
• Президент или религиозный лидер (например, священник, раввин, священник, психопат, высокопоставленные лица…)
• Процесс отбора на государственную должность,
• Любой, избранный от общественности (например, мэр, муниципальный советник, директор школы)
• Менеджер или ученый в крупной компании
• Чтобы открыть страховой случай недавно,
• участие в политическом шоу или мероприятии,
• В Минэнерго и др. подбор подрядчиком,
• Вокруг частных детективов был проведен «обыск».
• Вы относитесь к группе с высоким доходом.

Помните, что Деньги, Власть, Влияние или доступ к конфиденциальной, конфиденциальной или личной информации всегда подвергаются серьезному личному риску.
Дополнительное примечание: если вы работаете в вооруженных силах, правительстве, правоохранительных органах или судебной системе, вы, скорее всего, станете целью прослушивания телефонных разговоров. Этот тип прослушивания телефонных разговоров является законным и редко разрешается законом или санкционируется судом.
Кроме того, они должны участвовать в незаконном прослушивании с целью вступить в брак, помолвки, развестись, встретиться, вступить в контакт с сотрудником правоохранительного органа, частной службы безопасности, PI или любого уровня судебной системы. (да, копы любят слушать своих жен и подруг)